www.apteki.ranika.pl
apteki wyposażenie bielsko biała meble receptury laboratorium miksery wagi chłodziarki farmaceutyczne laboratoryjne lodówka apteczna apteczne aptek utensylia sprzęt apteczny chłodziarka farmaceutyczna witryna laboratoryjna witryny farmakopea apteka receptura literatura farmaceutyczna lampy bakteriobójcze śląsk małopolska warszawa wrocław kraków poznań łódź gdańsk gdynia katowice suszarki suszarka mikser recepturowy lampa bakteriobójcza szkło porcelana axis snajge alpina lodówki

Oferta

Środki dezynfekująco - myjące

Środki dezynfekująco - myjąceDEZOPOL-MED VC 410R
CENA PROMOCYJNA NETTO 12,99 ZŁ
Gotowy do użycia preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu grzybobójczym (w zakresie drożdżakobójczym) i bakteriobójczym.
Nie posiada zapachu, nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie szklane, akrylowe, czy lakierowane. Zalecany do powierzchni i ciągów technologicznych mających bezpośredni kontakt z żywnością w zakładach przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, aptekach, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, odnowy biologicznej oraz zakładach fryzjersko-kosmetycznych, a także placówkach gastronomicznych.
Opakowanie: 0,6l pH: 6/*/8
0,6 l produktu = 600 aplikacji

DEZOPOL-MED COMPLEX VC 430
CENA PROMOCYJNA NETTO 19,99 ZŁ
Gotowy do użycia płynny, alkoholowy preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu grzybobójczym (w zakresie drożdżakobójczym) i bakteriobójczym, w tym Tbc (działanie prątkobójcze).
Wykazuje aktywne działanie biobójcze. W postaci użytkowej nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie, nie powoduje korozji, nie niszczy powierzchni lakierowanych. Środek przeznaczony do dezynfekcji wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody, zalecany do stosowania w szpitalach, aptekach, szkołach, przedszkolach, domach opieki, zakładach przemysłu spożywczego, w tym do powierzchni mających kontakt z żywnością, oraz w innych miejscach narażonych na infekcję.
Opakowanie: 0,6l pH: 5/*/7
0,6 l produktu = 600 aplikacji
Działanie bakteriobójcze i grzybobójcze - czas działania: 1 min, stężenie 100%
Działanie prątkobójcze (Tbc) - czas działania: 5 min, stężenie 100%DEZOPOL VC 420
CENA PROMOCYJNA NETTO 29,90 ZŁ / 1 L
Skoncentrowany preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym, przeznaczony do mycia i dezynfekcji wodoodpornych powierzchni: podłóg ścian i sprzętów.
Może być stosowany przez przecieranie, zmywanie lub moczenie. W stężeniach użytkowych nie posiada zapachu, nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie, nie powoduje ich korozji. Preparat posiada pozwolenie Ministra Zdrowia, dopuszczony do stosowania w placówkach służby zdrowia, aptekach, gabinetach weterynaryjnych oraz zakładach przemysłu spożywczego. W zależności od zastosowania zaleca się rozcieńczyć koncentrat od 1 do 2,5% (10÷25 ml środka na 1 l roztworu).
Opakowanie: 1l, 10l, 5l, pH: 6/*/8
Placówki służby zdrowia, apteki i gabinety weterynaryjne - czas działania: 15 min, stężenie 2,5%


Powyższe preparaty posiadają pozwolenie Ministra Zdrowia wg rozporządzenia z dn. 17.01.2003 r. oraz są zarejestrowane przez Urząd Rejestracji Produktów Biobójczych z pozytywną opinią Państwowego Zakładu Higieny.

Cena netto: 15.99 zł 12.99 zł
Stawka VAT: 23%

« Powrót

© Copyright 2010 - 2019 Ranika